Mehmet Erdoğan Logo

Portfolyo

Blog

Hakkımda

İletişim

#Hakkımda
Mehmet Erdoğan - Grafik Web Tasarımcı

Merhaba

Özetle…
Aslen Şanlıurfalı olup Osmaniye İlinde Yaşamaktayım. Osmaniye’de Güzel Sanatlar Lisesinde 4 yıl Resim Eğitimi Aldıktan Sonra Kütahya Dumlupınar Üniversitesinde Şu an İtibarıyla Eğitimime Devam Etmekteyim. Kütahya Dumlupınar Üniversitesinde Grafik ve Web Tasarım Eğitimi Almaktayım. Tabiri Rica ise Bilgiye Açım ve Bu Nedenle de Sürekli Yeni Bir şeyler Öğreniyor ve Öğrendiklerimi Uyguluyorum. 4 Yıl Resim ve 4 Yıl Tasarım Eğitimi Alarak 8 Yıllık Bir Sanat ve Tasarım Eğitimim Olmuştur. Bu Süre Zarfında Tasarım Konusunda Tecrübe Edinmiş Oldum. Edinmiş Olduğum Tecrübe ve Birikimlerle Freelance Web ve Grafik Tasarımcı Olarak Bir Çok Müşterime Profesyonel Tasarım ve Yazılım Hizmeti Vermekteyim.

Freelance Çalışıyor Olsam da Çalışma Ahlakından ve Disiplininden Asla Taviz Vermem. Grafik Tasarım ve Web Tasarım Alanında Edindiğim Deneyimlerimi Müşterilerimin İhtiyaçları Doğrultusunda Kaliteli Hizmeti Uygun Maliyetlerle Siz Değerli Müşterilerime Sunmaktan Mutluluk Duyarım.

Yazılım ve Tasarım Hizmeti Verirken, Yenilikçi (Creative) Bakış Açısı ve En İyi Tasarım Trendlerini Kullanarak Marka ve ya Kişisel İmajınızı Muhafaza Ederek Değerinize Değer Katmaya Çaba Sarf Ederim. Herkesin Bildiği Gibi Başarı Göreceli Bir Kavramdır, Bunu Göz Önünde Bulundurup Değerlendirmek Siz Değerli Müşterilerimin taktiridir. Daha Önce Yapmış Olduğum Projelerimi İnceleyip Değerlendirmek ve Şahsım Hakkında Bilgi Sahibi Olmak İsterseniz Portfolyo Sayfamı Gönül Rahatlığıyla İnceleyebilirsiniz..

Uzun vadeli Marka Yönetimi, E-ticaret Yönetimi ve Grafik Tasarım Desteği Alabilmekle Beraber, Logo Tasarımı, Ambalaj Tasarımı, Kurumsal Kimlik Tasarımı, Mobil Uygulama Tasarımı, Sosyal Medya Tasarımı, İnteraktif Oyun Tasarımı ve Diğer Tecrübe Sahibi Olduğum Bir Çok Alanda Beraber Proje Başlatıp Bitirebiliriz. Kurumsal ve Kişisel Müşterilerime, Kendilerini ve Markalarını En İyi Şekilde Tanıtacak Reklam Kanallarını Keşfetmelerini Sağlayarak, Bu Kanallar Aracılığıyla Hedef Kitleleriyle Organik Bir Bağ Kurmalarını kolaylaştırabiliyorum.

Disiplinli ve Güvenilir Bir Freelance Tasarımcı Deneyimi ile Siz de Yüksek Reklam Ajans Masraflarınızı En Aza İndirgeyebilirsiniz. İletişim Sayfasından Telefon Numaram, E-posta adresim ve ya Sosyal Medya Hesaplarım Aracılığı ile Benimle İletişime Geçebilirsiniz.

Yaratıcı ve Heyecanlı Bir Projede Buluşmak Ümidiyle…

# İş Hayatı Özeti

# Güney Ajans - 2017

Güney Ajans Firmasında Grafik Tasarımcı Pozisyonu

# Freelance - 2017

Durak Hurdacılık Logo Tasarımı

# Ayan Elektrik - 2017

Ayan Elektrik Firması - Web Arayüz Tasarımı

# Freelance - 2018

Freelance - Haber Sitesi Arayüz Tasarımı ve Yazılımı

# Freelance - 2018

Göktürk Vinç Sitesi - Web Arayüz Tasarım ve Yazılım

# Freelance - 2018

Bambil Rent A Car - Web Arayüz Tasarımı

# Freelance - 2018

Uygun Banka - Logo Tasarımı